Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 119 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Witam serdecznie wszystkich czytelników a szczególnie zadłużonych u komornika. Jeśli szukasz porady w bolącej sprawie wejdz na moją stronę bloga i dowiedz się jak z tym walczyć napisz komentarz

Jakie jest wyjście z zadłużenia i pozbycie się komornika

poniedziałek, 27 maja 2013 22:32

Witam serdecznie zadłużonych

Nie jesteś sam zadłużony jest parę milionów polaków zadłużonych w bankach i firmach oraz u komorników i windykatorów. W tej chwili jest to istne Eldorado dla komorników którzy ogłszają licytację majątku jedną po drugiej. Czy można samemu się wybronić nie znając prawa i ustawy o komornikach sądowych. Kiedy komornik dostanie wniosek od wierzyciela to zaciera ręce ze szczęścia, szczegulnie z licytacji nieruchomości gdzie komornik zdziera największą kasę bo całe 15% od wartości sprzedaży nieruchomości. Przeważnie 90% komorników wykorzystuje niewiedzę zadłużnych w zakresie kosztów i opłat egzekucyjnych, naciągając prawo i dłużników do granic nie wypłacalnośći do końca życia. Jak się od tego bronić? jest wiele sposobów i wyjść z matni zadłużenia, ale samemu jest bardzo trudno, ponieważ komornik zbywa delikwenta pod byle jakim pozorem. dlatego jest potrzeba znależienia uczciwej firmy, która zajmie się lub pokieruje  naszymi sprawami w ten sposób aby zawrzeć konkretne umowy ugody z wierzycielami aby wyeleminować komornika, który dla dłużnika jest największym obciążeniem i w dodatku uniemożiwiającym normalne prosperowanie firmie lub funkcjonowanie normalnemu dłużnikowi. Proszę pamiętać o tym że komornikowi wogóle nie zależy na tym żeby dłużnik spłacił długi i wyszedł z pętli. Komornik robi wszystko żeby pogrążyć dłużnika tak żeby mógł jak najdłużej go skubać i czerpać zyski i profity z jego zadłużenia. Co należy zrobić aby dalej się nie pogrążać a zaoszczędzić na kasie i pozbyć się komornika. Drogi przyjacielu pozbądz się kłopotu i bólu głowy, sam nic nie wskórasz i nie zdziałasz, zgłoś się do mnie a ja Ci pomogę skieruję w odpowiednie ręce, które bezpośrednio zajmią się Twoją sprawą i pokierują na dogodnych warunkach dłużnika, oraz pomogą Ci pozbyć się komornika i jego kosztów za niewielką opłatą od  300 do 400 zł pomagamy dłużnikom wyjść z zadłużenia i problemu z komornikiem. Nie czekaj czym prędzej się zgłosisz tym więcej oszczędzisz, to się opłaca. Znacie mnie już z moich artykułów na blogu gdzie pomagam wielu zadłużonym udzielając wszelkich rad i porad za darmo, niestety wszystko za darmo się nie da zrobić dzwoń do mnie na nr. 601059552, lub pisz na e-mail: chomark@wp.pl W odpowiedzi powołaj się zawsze na "Chomark" dostaniesz rabat za usługę i gwarantowaną pomoc. Po podpisaniu z nami umowy o współpracy i opłacie oraz po wysłaniu do nas kopi dokumentów  od razu przystępujemy do realizacji udzielenia pomocy i ochrony prawnej zapewniając ją 24 godz./na dobę cały czas niezależnie od ilości zadłużeń i spraw oraz wierzycieli. Przy okazji wejdz na moją stronę www.biznesmarketer.ecom.com.pl tutaj każdy może znależć coś dla siebie  może Cię to zainteresuje skorzystaj z tego.

Pozdrawiam serdecznie

Wasz przyjaciel Chomark

 


Podziel się
oceń
15
46

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Jak oddłużyć dług i pozbyć się Komornika

niedziela, 12 maja 2013 19:59

Jak oddłużyć swoje zadłużenie i pozbyć się komornika (edytuj)

 

Skocz do komentarzy

Szanowny czytelniku kiedy znajdujesz się na tej stronie to znaczy że masz poważny problem zadłużenie oraz kłopoty z komornikiem. Będąc zadłużony nie czujesz się zbyt komfortowo, masz problemy z bankami, z windykatorami oraz również z komornikiem, który nie daje Ci spokoju. Masz również kłopoty z otrzymaniem kredytu ponieważ Twoja historia jest zapisana w Biurze Informacji Kredytowej. Aby pozbyć się tych kłopotów oraz oczyścić swoją historię w BIK zdaj się na firmę, która za niewielką opłatą podpisze z Tobą umowę na odłużenie i oczyszczenie. Firma ta specjalizuje się w oddłużniu tworzy zespół specjalistów, którzy świadczą swoje usługi oddłużnia, specyjalnie z myślą o osobach któe utraciły płynność finansową i stali się ofiarami pętli kredytowej. Stworzyliśmy zestaw skutecznych narzędzi i działań prowadzących do odzyskania spokoju i równowagi finansowej, prowadzimy sprawdzone metody oddłużania , zmniejszamy raty kredytów. Prowadzimy ugody z bankami przy wypowiedzianej umowie o kredyt w Twoim imieniu Niesiemy pomoc dla  rodzin poprzez ich bezcenne zaufanie. Dopasowujemy się indywidualnie do potrzeb każdego klienta. . Odłużanie które oferujemy obejmuje:

ochronę prawną oraz pomoc skierowaną do dłużników. Główne nasze cele to odwołanie komornika, doprowadzenie do podpisania ugody z wierzycielami na warunkach dłużnika, egzekwowanie praw i obowiązków względem dłużnika oraz ochrona 24h przez 7 dni tygodnia  każdego kto podejmuje z nami współpracę. Jesteśmy jedną z najtańszych firm oferującą  pełną ochronę dłużnika.

 

Masz problemy z komornikiem, bankiem Wierzycielem napisz pod spodem komentarz, podaj swoje imie i adres mail-owy.oraz nr. telefonu. Zapytaj nas o szczegóły, zadzwoń pod nr. 601059552 napisz i opisz  swój problem na adres e-mail: chomark@wp.pl Wielu dłużników bagatelizuje sprawę i pozostawia sprawę własnemu biegowi, dopiero kiedy komornik zajmie nam dom lub majątek szukamy na gwałt pomocy i porady. Dłużniku przede wszystkim nie pokazuj całej dupy komornikowi, bo on jak tylko się od Ciebie dowie zaraz położy swoją pazerną łapę na tym co mu wskażesz dobrowolnie, On niczego Ci nie popuści to są jego pieniądze. Tutaj dam Ci przykład jak dajesz się oskubać komornikowi. Przykładowo masz dług razem z kosztami wynosi 30000zł Komornik dolicza Ci 15% opłaty egzekucyjnej = 34500 zł przez 2 lata nie płacisz  od 30 tyś narosły Ci odsetki 13% rocznie = 7800 zł. Razem masz 37800 zł. Idziesz do komornika i prosisz Go o rozłożenie na raty po 500 zł i płacisz przez 2 lata = 12000 zł. Myślisz sobie komornik w porządku chłop idzie mi na rękę. Komornik podzielił odsetki 7800 zł : 12 miesięcy = 650 zł  Ty płacisz tylko 500 zł pozostaje Ci jeszcze 150 zł do zapłaty przez 2 lata narosło 3600 zł + 7800 = 11400 zł samych odsetek  + 30000 = 41400. Idziesz do komornika i myślisz że masz mniejszy dług o 12000zł które przez 2 lata płaciłeś, jakie Twoje jest zdziwienie kiedy u komornika dowiadujesz się że masz do zapłaty jeszcze 41400 zł, zamiast zmaleć to dług u komornika Ci urusł o dalsze 11400 zł + 12000 które już zapłaciłeś razem = 23400 zł które wyrzuciłeś w błoto psu na budę i 2 lata straty. Teraz pomyśl ile możesz zyskać zatrudniając ochronę prawną i prawnika. Żałując 500-1000 zł tracisz 20 razy więcej a im dłużej będziesz czekał tym więcej stracisz tak działa polskie prawo, które nie pozwala Ci uwolnić się od długu. Nie czekaj zgłoś się czym prędzej do nas i napisz swój problem. Przy okazji wejdz na moją stronę www.biznesmarketer.ecom.com.pl  i skorzystaj tutaj każdy może znależć coś dla siebie i zarabiaj razem ze mną, pisz do mnie na adres chomark@wp.pl. tel.509025552 napewno z tego skorzystasz zapraszam.

Pozdrawiam serdecznie

Wasz przyjaciel

Chomark

 

 


Podziel się
oceń
14
31

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Nakaz Zapłaty

piątek, 03 maja 2013 22:15

Nakaz zapłaty otrzymany z E-sądu w Lublinie nie zawsze oznacza, że musisz płacić firmie windykacyjnej, bankowi czy innemu podmiotowi, który Cię pozwał! W rzeczywistości bardzo często zdarza się, że firmy windykacyjne kierując sprawę do elektronicznego postępowania upominawczego chcą wykorzystać jego specyfikę i szybko uzyskać nakaz zapłaty np. w przedawnionej sprawie.

Dlatego jeżeli otrzymałeś nakaz zapłaty z E-sądu w Lublinie, za którego sprawą ktoś stara się wykorzystać Twoją niewiedzą procesową i zmusić Cię do zapłaty nieistniejącego lub przedawnionego długu - skontaktuj się z Nami niezwłocznie! Jak najszybciej wypełnij formularz kontaktowy, zadzwoń +48 601059552, odwiedź naszą siedzibę lub napisz maila chomark@wp.pl

Koniecznie skontaktuj się z nami również w wypadku, kiedy o swojej sprawie dowiedziałeś się dopiero od komornika. Jeżeli nakaz zapłaty nie został Ci dostarczony bez Twojej winy (np. zmieniłeś adres zamieszkania) to istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda Nam się przywrócić termin do wniesienia sprzeciwu, co w konsekwencji może pozwolić Ci na zgodne z prawem uchylenie się od spłaty wadliwego długu.

 

Kilka słów o współpracy firm windykacyjnych z E-sądem

Prowadzenie niniejszego bloga poświęconego tematyce elektronicznego postępowania upominawczego (EPU) oraz innym zagadnieniom związanym z dochodzeniem roszczeń pieniężnych na drodze sądowej chciałbym rozpocząć od kwestii podstawowej, mianowicie opisania procesu kierowania spraw przez firmę windykacyjną do E-sądu. Zapewniam, że dzięki niniejszej lekturze Państwa pojęcie w tym zakresie ulegnie diametralnej zmianie…

Swoje rozważania na ten temat rozpocznę jednak od uwag o bardziej ogólnym charakterze. Działalność, jaką prowadzą firmy windykacyjne - w największym skrócie - sprowadza się do sytuacji przedstawionej poniżej.

Bank X postanowił sprzedać 10 tysięcy niespłaconych kredytów gotówkowych z lat 2002-2004 (a więc większość roszczeń wynikających z tych kredytów w momencie dokonywania tej transakcji jest już przedawniona). Przetarg wygrała firma windykacyjna Y, która kupiła cały pakiet, za 6 - 8 % wartości nominalnej (średnia cena rynkowa) kredytów wchodzących w jego skład.

Następnie pracownicy firmy windykacyjnej wprowadzają do systemu bazy danych informacje o zakupionych kredytach, np. imię i nazwisko kredytobiorcy, datę zawarcia umowy, itp. W dalszej kolejności tworzony jest wzór treści pozwu, do którego automatycznie zaciągają się wprowadzone wcześniej dane.

W ten właśnie niezbyt skomplikowany sposób, bo zaledwie dzięki parokrotnemu kliknięciu myszą firma windykacyjna jest w stanie w ciągu 15 min wysłać ok. 500 pozwów do E-sądu. Nikt oczywiście nie przegląda dokumentów dostarczonych z banku pod względem zasadności dochodzonych wierzytelności. Nie ma to bowiem większego znaczenia . Najważniejsze jest wysłanie jak największej ilości spraw, a nuż zostanie wydany nakaz zapłaty i sprawę będzie można skierować do komornika. O wydaniu lub niewydaniu nakazu zapłaty rozstrzyga przecież referendarz sądowy, który na rozpatrzenie jednej sprawy nie dość, że ma ok. 6 – 9 minut (łatwo to policzyć dzieląc liczbę spraw rozpatrywanych rocznie w E-sądzie przez liczbę referendarzy/sędziów w nim pracujących – szerzej o tym w jednym z kolejnych wpisów) to jeszcze czyta nieustannie to samo – pojawiają się tylko inne nazwiska, daty, kwoty, ale pozostała treść jest praktycznie niezmienna!

Drogi Pozwany w elektronicznym postępowaniu upominawczym, nie denerwuj się więc, że o wydanym przeciwko Tobie nakazie zapłaty dowiedziałeś się dopiero od komornika, który zajął już Twoje wynagrodzenie za pracę. Taka jest obecnie rzeczywistość w EPU-u. Firmy windykacyjne przekazują E-sądowi Twój adres z umowy kredytu sprzed 10 lat, który najprawdopodobniej jest rozbieżny z obecnie używanym przez Ciebie. Tym właśnie sposobem pisma z sądu są doręczane pod nieaktualny już adres zamieszkania, a Ty najczęściej nawet nie masz szans się o tym dowiedzieć! Wystarczy jednak w porę zareagować (czyli wnieść do sądu wniosek o przywrócenie terminu do wniesienia sprzeciwu wraz z samym sprzeciwem w terminie 7 dni od otrzymania pisma od komornika.) Jeżeli będziesz miał wątpliwości jak to zrobić skontaktuj się niezwłocznie z profesjonalistami.

Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości lub po prostu chcesz się skontaktować się z autorem bloga napisz e-maila na adres chomark@wp.pl  Odpisujemy na każdą wiadomość!

 Pozdrawiam

chomark


Podziel się
oceń
12
15

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Jak myśisz dlaczego komornik tak się panoszy i nadużywa prawa.

środa, 24 kwietnia 2013 18:32

Witam  Zadłużonych

Dzisiaj chcę Wam napisać dlaczego komornik tak się panoszy i nadużywa prawa.

Czym i kim jest komornik więszość komorników to ludzie posiadający wykształcenie prawnicze, część komorników jest po dziedziczeniu starych komorników i po swoich ojcach. Za to większość posiada swoje układy, układziki i haki z palestrą prawniczą; w tym prokuratorzy,sędziowie, adwokaci, naczelnicy wydziałów U.S. ZUS. Przeważnie komornik który działa w swoim rewirze współpracuje z Sądami, U.S. i ZUS .oraz z prokuratorami i sędziami. Żaden sędzia nie wystąpi przeciwko komornikowi jeżeli był na usługach komornika, lub jeżeli korzystał z jego depozytów, sądowych, albo był lub jest spoufalony na wspólnym grilowaniu. Taki komornik często nadużywa prawa i jest mu to wybaczane i patrzą wszyscy na to przez palce a sam komornik czuje się w tym bardzo pewnie i popełnia coraz to większe nadużycia u zadłużnych, ponieważ na tym wszyscy po trochu korzystają, sądy z depozytów, łącznie z adwokatami, ponieważ oni póżniej prowadzą upadłość firm i klientów poprzez poufne informacje. Tutaj pragnę ostrzec zadłużonych nie korzystaj z usług prawniczych w swoim rewirze działania bo nie tylko skargi do sądu na komornika są pod byle pretekstem odrzucane i oddalane to jeszcze obrońcy nic nie wskórają u swego kolegi po fachu.  Wszystkie afery komornicze, i korupcja wykrywana jest poza zaufanym kręgiem na neutralnym gruncie gdzie nikt nikogo nie zna i nie posiada układów i układzików.  Dłużniku aby bronic swoich interesów wybieraj obrońcę zawsze z poza swojego okręgu, gdzie nie ma żadnych znajomości,i spoufaleń, w tedy masz szansę sprawę wygrać lub przypilnować ich przekręty i machlojki, oraz nadużywanie prawa. W dzisiejszych czasach gdzie praktycznie połowa społeczeńtwa jest zadłużona komornicy i firmy windykacyjne mają istne eldorado, a polskie prawo zadłużonego jest tak skonstruowane żeby dłużnik nie mógł się wybronić a tylko musi zarabiać i płacić do końca życia, adługi mają rosnąć dodatkowo jeszcze bezprawnie powiększane przez łamiących prawo komorników na któych w swoim rewirze nie ma mocnych i nic mu nie można zrobić. Nie namyśaj się długo kiedy już wpadłeś w jego drapierzne szpony tylko zgłoś się do nas i zapewnij sobie ochronę prawną przez 24 godz/dobę za nie wielką opłatą od 100 - 400 zł będziemy Cię reprezentować przed nim i bronić Twoich interesów, z nami inaczej rozmawia z nami więcej zaoszczędzisz, z nami nikt Cię nie oszuka i nikt nie oskubie do dna. Komornik wie że Ty nie znasz się na prawie i na Twoje pytanie odpowie Ci tak że będziesz myśał że tak musi być. Dłużniku Ty nie wiesz jaki rygor panuje w kancelariach komorniczych tam nikt pozytywnie nie udzieli Ci wskazówek ponieważ sam boi się o pracę pomimo tego że wie co się w nej dzieje.Masz komornika masz długi, jesteś w stresie, boli Cię głowa, pozbąć się tgo zgłoś śię do nas podaj swego maila, podaj imie i nazwisko, oraz nr. tel, w komentarzu na blogu. www.chomark.bloog.pl lub napisz e-mail do chomark@wp.pl my zajmiemy się Twoją sprawą.

Pozdrawiam serdecznie

Wasz przyjaciel

Chomark 

 


Podziel się
oceń
9
21

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie daj się oskubać komornikowi

poniedziałek, 22 kwietnia 2013 0:40

Witam  Zadłużnych

 

Dzisiaj  chcę Wam napisać jak nie dać się okraść komornikowi. 90% komorników to kombinatorzy i naciągacze prawa, którzy naciągają i okradają dłużnika ile się tylko da. Każdy dłużnik u komornika ma swoje prawa.Każdy może zarządać i ma wgląd do swoich akt czy to w Sądzie czy u komornika a komornik musi mu je bezwzględnie pokazać. W czasie wglądu do swoich akt mamy prawo je obejrzeć, przeczytać, porobić sobie z nich notatki jakie tylko chcemya nawet zrobic zdjecia. bez względu na czas, po za tym komornik musi udzielić nam wszelkich informacji na temat naszych akt, mamy prawo pytać i notować albo prosić o podstawę prawną. Co jest dla nas najważniejsze przy przeglądaniu akt: nakaz zapłaty sądowy, tytuł bankowy z klauzulą czy bez. Daty wydania tytułu, nakazu zapłaty, daty potwierdzenie odebrania nakazu, tytułu, zasądzone i dochodzone kwoty, koszty sądowe, adwokackie, i zastępstwa w egzekucji. Faktury i daty płatności faktur, rachunki i daty wystawienia. Wniosek wierzyciela ze wskazaniem z jakiego majątku może być dług ściągany przez komornika. Karta rozliczeń komornika. W karcie data przychodu pieniędzy, data rozchodu pieniędzy, oplata egzekucyjna ile %,  zaplata dla Wierzyciela kwpota i data. przekaz do depozytu sádowego data, odbiór z depozytu data odbioru, przelew do wierzyciela data, oplata egzekucyjna, ile %. Komornik na samym wstepie przy zawiadomieniu o zajéciu rachunku bankowego i o wszczeciu egzekucji podaje kwoté naleznosci glownej i odsetki i tutaj juz podaje odsetki naciágane z sufitu dodaje do naleznosci glownej i mnozy przez 15% oplaty egzekucyjnej ktora ta kwote nalezy wplacic na konto komornika. W ten sposob od razu chce Cie oskubac na samym poczatku wezwania. Komornik ma prawo naliczyc Ci oplate egzekucyjna dopiero od kwoty ktora od ciebie sciagnie, lub ktora Ty mu zaplacisz, a to moze byc rozna kwota w dodatku jesli sciagnie z rachunku bankowego nalezy mu sie 8% a tylko 5% od kwoty jesli go pominiesz i wplacisz bezposrednio dla wierzyciela okreslajac na jaki poczt wplacasz a komornikowi pokazez dowod wplaty, z ktorego On zrobi sobie ksero i dolaczy do akt i odejmie to od naleznosci glownej jesli na dowodzie wplaty napiszesz ze wplacasz na naleznosc glowna. Jak sprawdzic odsetki od naleznosci glownej? Wejdz na strone Google wpisz w przegladarce Google kalkulator odsetek po wyswietleniu kliknij na odsetki ustawowe. Kwote naleznosci glownej z nakazu wpisz w pole wysokosc kwoty nastepnie nizej date z nakazu zaplaty nastepnie date zawiadomienia komornika otrzymasz wyliczone odsetki ustawowe i ilosc dni do dn. zawiadomienia komornika o wszczeciu egzekucji, nastepnie otrzymana kwote podziel przez ilosc dni otrzymasz wtedy dzienne odsetki, porownaj z tym co napisal Ci komornik i na jaka kwote chce Cie oszukac na wstepie wezwania. Komornik caly czas mysli ze Ty sie nie polapiesz, bo nie znasz prawa. Nie ufaj nigdy komornikowi nawet wtedy gdy bedzie bardzo mily i bedzie szedl Ci na reke. On w za nadrzu ma wiele innych trikow a tutaj chce tylko uspic Twoja czujnosc. On nigdy nie podaruje Ci dlugu chyba ze stwierdzi i sie przekona ze nie ma z czego sciagnac wtedy postepowanie umarza ale tez nie od razu tylko po kilku latach. Komornik tez nie powie Ci ze dlug lub odsetki ulegly przedawnieniu,komornik kombinuje jak wyrwac od Ciebie jak najwiecej pieniedzy. Ciágnie tez od wierzyciela zaliczki na poczet poszukiwania majatku dluznika, ktorymi obciaza nastepnie dluznika. Dlatego przyjacielu nie czekaj az Cie komornik oskubie tylko walcz o swoje a jezeli nie wiesz jak i boisz sie komornika to zglos sie do nas za niewielka oplata od 100 do 400 zl. bedziesz mial cala dobowa ochrone i reprezentacje przed komornikiem. A my juz Go przypilnujemy zeby zadnych glupst nie robil.Dzialamy po calej polsce elektronicznie internetowo, podaj nam swoj adres e-mail nr. tel. imié i nazwisko, pokrótce opisz swojá sprawé podpisz z nami umowe wspolpracy a reszte nam zostaw. jestesmy jedyna firma ktora broni zadluzonych przy nie wielkiej oplacie. Nie czekaj pisz bezposrednio na adres chomark@wp.pl lub napisz w komentarzu Twoje dane sa chronione i nie wychodza na zewnatrz za wyjatkiem Sadu i komornika. Podaj adres nie czekaj az komornik przyprze Cie do sciany, jestem Twoim przyjacielem

Pozdrawiam serdecznie

chomark


Podziel się
oceń
48
36

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

środa, 17 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  259 157  

Horoskop

Słownik internetowy

O moim bloogu

Od kilku lat zajmuje się obroną zadłużonych i walką z komornikami oraz Firmami windykacyjnymi, i Funduszami Sekurytyzacyjnymi  skupującymi długi bankowe, oraz inne. Z tego powodu wyspecializow...

więcej...

Od kilku lat zajmuje się obroną zadłużonych i walką z komornikami oraz Firmami windykacyjnymi, i Funduszami Sekurytyzacyjnymi  skupującymi długi bankowe, oraz inne. Z tego powodu wyspecializowałem się w ustawie o komornikach sądowych, jak również w specyfice obrony dłużnika, wykorzystując do tego prawo dłużnika i jego całkowite uwolnienie od komornika i od nakazu zapłaty.  Stosuję główną  zasadę kto Cię skazał Ten musi Cię uwolnić, i to dziła pozytywnie: Przy okazji tych spraw piętnuje i oskarżam komorników, którzy nagminnie oszukują dłużnika, przy tym wykorzystując do tego prawo, oraz korumpowują  niektórych sędziów, którzy ich póżniej bronią, wszelkimi sposobami.   Kancelaria zajmuje się: -   Udziela porad jak wyjść zadłużenia -   Ochrona przed działaniami komorników -   Obrona przed działaniami firm windykacyjnych -   Obrona prawna podmiotów gospodarczych< -   Pomoc prawna dla firm -   Pomoc prawna dla osób zadłużonych. Oferuję pomoc drogą elektoniczną za pomocą przesyłania dokumentów i pozwów e-mailem w całej Polsce. Udzielam porad prawnych jak walczyć z komornikami i firmami windykacyjnymi, oraz z zadłużeniami dłużnika. Jeśli jesteś zainteresowany ze skanuj i wyślij mi swoje dokumenty, emailem po ich przeanalizowaniu napiszę Ci i zastosuję Twoją obronę.

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 259157

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl